Duacrypto:Si te beni trade Kriptomonedha Bitcoin ne Binace (Shqip) 2022

Kjo eshte vidio e par e krijuar Audio jo shum e mir ,Na ndiqni ne vidiot e tjera per me shum info

✅Regjistrohu ne binance Exchange -https://www.binance.com/en/register?ref=NI47BFW6
✅Ku te blini bitcoin me visa/mastercard -https://cex.io/r/0/xdark21/0/
✅ SIGN UP FOR TELEGRAM Group: https://t.me/duacrypto_com
✅ Web Site: https://al.duacrypto.com/

Donation
BTC: 3QyJXeUqcc5aNJ9XjMqzA3HqZmU46b5tut
ETH: 0xb1370dd558335a7fd9102c9ff3a25b53d195964f
TRX/USDT:TKjQTs7WqY52UBNFT5YJJDYKPh6Sn8Ex42
BNB:0x4AdD1FC9a3abeE1dBfAD7be2C371c982cBf566C9
PayPal:https://bit.ly/3tDMvYF

Join the game Link in the description use the affiliate both we get a 20$ bonus
✅ https://steemmonsters.com?ref=xdark21

🚨👫👭👬Social:
Twitter: @duacrypto
LinkedIn: duacrypto
Instagram: @duacrypto

🏆GAMETRADING:
Game: https://steemmonsters.com?ref=xdark21

DISCLAIMER: Trading Bitcoin is VERY risky, and 80% of traders don’t make money. Make sure that you understand these risks if you are a beginner. I only recommend crypto trading to already experienced traders!

Podcast links:
Apple Podcast:
Spotify:

DISCLAIMER: DuaCrypto is not a financial advisor. This is not financial advice. Everything said in this video is the sole opinion of those who appear in it. The statements in this video are not investment or trading advice. This video is intended solely for educational and/or entertainment purposes only. Always do your own research before investing. Trading cryptocurrencies is extremely risky. Do not trade on any exchange that prohibits trading from your geographical region. Never invest more than you can afford to lose. Crypto Zombie is not responsible for your losses or gains as a result of buying, selling, or trading cryptocurrencies. This video, description and/or comments may contain affiliate links. By utilizing any of the these links you are helping to support the channel as we do receive a commission. Thank you for your support!

This information is what was found publicly on the internet. This is all my own opinion. All information is meant for public awareness and is public domain. Please take this information and do your own research.

Bitcoin, cryptocurrency, crypto, altcoin, altcoin daily, blockchain, decentralized, news, best investment, top altcoins, ethereum, tron, stellar, binance, cardano, litecoin, 2019, 2020, crash, bull run, bottom, crash, tether, bitfinex, rally, tone vays, ivan on tech, chico, video, youtube, macro, price, prediction, podcast, interview, trump, finance, stock, investment, halving, halvening, too late, when, fed, federal reserve, interest rates, rates, cut, economy, stock market,

DuaCrypto

Gerelateerde berichten

24 gedachten over “Duacrypto:Si te beni trade Kriptomonedha Bitcoin ne Binace (Shqip) 2022

 1. Pershendetje une si fillestar kryptot me nje shum te vogel i kam blere ne euro po shumica po e shoh qe ju po i bleni ne usd pse ne usd dhe a kisha mujt me r kthy shiben euro ne shiba usd

 2. Pershendetje vlla..Po per advcash cfar mendimi ke,a eshte menyre e mire per ti terhequr parate nga binance e ti kalosh ne llogari bankare?

 3. O vlla te me ndihmoje ndonjeri qe ka informacion ! Kam blere 200$ crypto me karte debiti OTP bank po si treqe dote me leket mbarapa si i behet se me thane qe ngecin aty , mund te bleshe po smund ti terheqesh 🤷‍♂️🤷‍♂️🤦

 4. o plak ,shumica nk lejohen po tani si po ja ben per te blere dhe per te terhequr parat?

 5. Prej Maqedonis me cilen bank mund te blejm kriptovaluta, gjithashtu si Withdraw prej ciles bank mund ti terheqim paratë ?

 6. Po une qe i kam kaluar nga advcash per ne binance leket mastercard por ku i ktheva te avcadh perseri nuk ma ben withdraw me mastercard.
  Di ndonje program ku ti kalon direkt per ne karten mastercard?

 7. Klikoni subscribe dhe zilen e vogel anash "subscribe" per te marre njoftimet per videot e reja😊
  Dua Crypto kanali i par shqiptar qe flet per monedha virtuale ne shqiperi edhe kosov

  Dua Crypto kanali i par shqiptar qe flet per monedha virtuale ne shqiperi edhe kosovo

  ✅Regjistrohu ne binance Exchange – https://bit.ly/31xBGz9

  ✅Ku te blini bitcoin me visa/mastercard: https://bit.ly/3Dy2X1K

  ✅ SIGN UP FOR TELEGRAM Group: https://t.me/duacrypto_com

  ✅ Web Site: https://al.duacrypto.com/

  Ai.marketing (Bonus Gift Certificate $50 –

  Codi: 764X-497V-C1LK-DZO7) https://bit.ly/3lxoUaX

  ✅Get a free stock 25$ crypto.Invite (Code: T4YQI63I ) https://bit.ly/3doF164

  ✅Investo ne Biznese €50 IPO to get a €25 bonus https://bit.ly/2ZXGmhh

  ✅Fito Crypto,mbas per cdo blerje ne AliExpres+25$ https://bit.ly/3IpuOoc

  ✅Blockchain Game-Luaj me letra,Fito Crypto $ https://bit.ly/31nwVZi

  ✅Handshake domain name NFTs, https://bit.ly/3EE454U

  ✅Ledger Nano X Wallet https://bit.ly/3ot0dhP

 8. Pershendetje , ke mundesi te na besh nje viedo si kjo por ,si te perdorim binancen ne telefon !?

 9. Nje pytje: a mund ti transferoj parat nga binance ne bank p.sh NLB Prishtina ne Kosovë, a i pranojn parat nga kryptovalutat apo jo?

 10. Si ja kalove mfal se po dal jasht teme por sdi cila esht ndryshimi midis binance dhe bitlevex flm

 11. O vlla shume flm per informacionet cfare banke shqiptare perdor ti per te bere withdraw nga binance ??

 12. Pershendetje! Per here te para sa investova kriptovaluta ne disa valuta si rune, eth, etc dhe sol, gjithsej 3000 dolare dhe i humba parat e mia lere qe nuk fitova asgje! Te lutem ma thuaj si ti kthej te pakten parat e mia, ka ndonje shprese qe do permiresohen gjerat?

 13. A mund te besh withdraw nga binane tek credins bank sepse credinsi nuk esht si bank aty
  Dhe nqs behet nq cfar banke ne shipqri

 14. Mund ta hapim accountin nga shqiperia apo nuk lejohet

 15. Mun te depozitojme direkte euro ne binance nga shqiperia. Dhe me pas te blejme monedhen qe duam?

 16. PERSHENDETJE CFARE FAQE DUHET TE HAPIM NE DHE HAPAT SE AUDJO SHUMSHUM E ULET NUK PO KUPTOJME GJE JU LUTEM NJE PERGJIGJE

Reacties zijn gesloten.

anders verdienen